Iluzjonista na imprezę

Występuję na imprezach prywatnych, firmowych oraz eventach

Pokaz jest dopasowywany do Twojej okazji. Dzięki temu masz pewność, że występ który zobaczą Twoi goście jest sprawdzony, pewny i powoduje pozytywne zaskoczenie.

Unikalna rozrywka

Występ od samego początku trzyma w napięciu, a widzowie biorą w nim aktywny udział. Wytrzeszczone oczy, salwy śmiechu to tylko niektóre skutki uboczne.

Pokaz zachwyca nastrojowością, zadziwia efektami, wprowadzając wesołą, a także tajemniczą atmosferę na wydarzeniu. Różnorodny repertuar sprawia, że publiczność nie może doczekać się następnego numeru.

Pokaz można wykonać na parkiecie lub scenie w zależności od warunków, czas trwania to 30-45 minut.

Iluzja z bliska

Na wielu większych imprezach świetnie sprawdza się jako dodatek, kiedy występ się kończy wielu gości chciałoby zobaczyć coś jeszcze.

Chodzę wtedy po sali i podchodzę do osób, które siedzą przy stołach lub do mniejszych grup stojących na zewnątrz. Tym razem to, co niemożliwe dzieje się tuż przed oczami widzów, dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Jest to opcjonalny pokaz. Nie zawsze są odpowiednie warunki, czasem bardzo głośna muzyka lub inne absorbujące atrakcje na scenie lub zabawy prowadzone przez zespół są przeszkodą.

Elastyczność

Występuję na różnych wydarzeniach i mogę przygotować kameralny występ dla kilkunastu osób na imprezie prywatnej lub większe widowisko na wydarzeniu lub imprezie firmowej.

Zapytaj o szczegóły współpracy

Zapytaj o szczegóły współpracy