Iluzjonista na imprezę

Występuję na imprezach prywatnych, firmowych oraz eventach

Pokaz zawsze jest dopasowywany do Twojej okazji. Dzięki temu masz pewność, że występ który zobaczą Twoi goście jest sprawdzony, pewny i zapewni znakomitą rozrywkę.

Pokaz na urodziny

Doskonała forma rozrywki zarówno na kameralnych spotkaniu jak i w większym gronie.  Iluzja to świetny sposób na ożywienie każdej imprezy.

Pokaz na jubileusz

Wszechstronny repertuar, a także znakomite przygotowanie techniczne sprawią, że każdy pokaz iluzji stanowi gwarancję doskonałej zabawy zarówno na rocznicy ślubu, jak i  imprezie integracyjnej dla pracowników firmy.

Pokaz na event

Każdy element pokazu, może być dostosowany do oczekiwań organizatora i rodzaju wydarzenia. Długość pokazu ustalamy według preferencji oraz warunków technicznych.

Pokaz sceniczny

Występ od samego początku trzyma w napięciu, a widzowie biorą w nim aktywny udział. Wytrzeszczone oczy, salwy śmiechu to tylko niektóre skutki uboczne.

Pokaz zachwyca nastrojowością, zadziwia efektami, wprowadzając wesołą, a także tajemniczą atmosferę na wydarzeniu. Różnorodny repertuar sprawia, że publiczność nie może doczekać się następnego numeru.

Pokaz można wykonać na parkiecie lub scenie w zależności od warunków, czas trwania to 25-45 minut.

Magia z bliska

Na wielu wydarzeniach świetnie sprawdza się jako dodatek do głównego pokazu, kiedy występ się kończy wielu gości chciałoby zobaczyć coś jeszcze.

Dlatego iluzjonista może wykonać wiele mniejszych prywatnych pokazów dla gości przy stolikach. 

Przy tego rodzaju pokazach, Twoi goście mają okazję dotknąć wszystkich używanych przedmiotów. Magia dzieje się dosłownie na wyciągnięcie dłoni. 

interakcyjny pokaz


Występ iluzjonisty to nie tylko wprowadzenie do fascynującego świata magii, ale również show pełne dobrego humoru oraz angażujące gości do aktywnego udziału.Interakcyjny pokaz

iluzjonista

interakcyjny pokaz

 

Występ iluzjonisty to nie tylko wprowadzenie do fascynującego świata magii, ale również show pełne dobrego humoru oraz angażujące gości do aktywnego udziału.

 

Zapytaj o szczegóły współpracy

Zapytaj o szczegóły współpracy

Kontakt

602 820 308

stachurablazej@gmail.com

Media społecznościowe