Iluzjonista na wesele

Odpowiedni dobór weselnych atrakcji sprawi, że wasze wesele zostanie zapamiętane przez gości na długie lata. 

Z doświadczenia wiem, że iluzjonista na weselu sprawdza się rewelacyjnie. Dla większości gości jest to pierwsze spotkanie z magią na żywo.

Piękne wspomnienia

Występ od samego początku trzyma w napięciu, a widzowie biorą w nim aktywny udział. Wytrzeszczone oczy, salwy śmiechu to tylko niektóre skutki uboczne.

Pokaz zachwyca nastrojowością, zadziwia efektami, wprowadzając wesołą, a także tajemniczą atmosferę na weselu. Różnorodny repertuar sprawia, że publiczność nie może doczekać się następnego numeru

Pokaz można wykonać na parkiecie lub scenie w zależności od warunków, czas trwania to około 30 minut.

Efekt specjalny

W pokazie przewidziany jest też udział Młodej Pary dla których przygotowany został efekt specjalny, w którym to oni wspólnie dokonują niesamowitych rzeczy ku zdumieniu zgromadzonych gości.

Magia z bliska

Po zakończeniu głównego występu będę jeszcze czarować z bliska przez około godzinę, chodzę wtedy po sali i podchodzę do osób, które siedzą przy stołach lub do mniejszych grup stojących na zewnątrz.

Tym razem to, co niemożliwe dzieje się tuż przed oczami widzów, dosłownie na wyciągnięcie ręki. Jest to trafna atrakcja dla osób, które nie tańczą, a wesele staje się o wiele ciekawsze i nabiera nowego życia.

Na weselu występ iluzjonisty na parkiecie odbywa się najczęściej między godziną 19, a 21 po pierwszym lub drugim bloku tanecznym. 
Pokaz iluzji sprawdza się też znakomicie na poprawinach, gdzie z reguły jest mniej napięty harmonogram i większa swoboda w organizacji.

Zapytaj o szczegóły współpracy

Zapytaj o szczegóły współpracy